Wartość firmy to nie tylko dobra pozycja na rynku oraz wzrost zysków, ale przede wszystkim wykształcona, profesjonalna oraz kompetentna kadra pracownicza. Dlatego też inwestycja w zespół to podstawa rozwoju. Współczesne przedsiębiorstwa, by notować coraz większe zyski, muszą zwiększać swój zasięg. Wchodzenie na rynki zagraniczne wymaga znajomości języków obcych, co stwarza również możliwości awansu. Język angielski w biznesie, jak i inne języki obce, stanowią ważne ogniwo w rozwoju firmy.

Doskonała komunikacja - podstawa rozwoju

Bez dobrej komunikacji niemożliwe jest osiąganie wzrostu gospodarczego, dokonywanie ekspansji oraz rozwój. Dzisiejszy biznes, dzięki postępowi technologicznemu, bardzo szeroko działa na polu globalnym. Plany ekspansji wymagają wykwalifikowanej kadry, która z łatwością posługuje się językami obcymi. Zwykle część lub większość pracowników potrafi posługiwać się językiem obcym, jednakże bardzo duży odsetek posiadać może braki w fachowej terminologii. Zdarza się, że w konkretnych biznesowych sytuacjach pracownicy nie potrafią swobodnie posługiwać się językiem. Nie wspominając już o osobach z kadry, które posiadają minimalną luz zerową znajomość języka. Bez wątpienia, najlepszym wyborem mającym uzupełnić braki jest odpowiedni kurs językowy dla firm.

Większe kompetencje - większe szanse

Język obcy to w dzisiejszym biznesie klucz do sukcesu. Decydując się na kurs językowy można być pewnym rozwoju własnych kompetencji, czego efektem jest tworzenie nowych możliwości. Poznając język obcy osoba zyskuje niezwykle cenną umiejętność, która we współczesnym świecie, a szczególnie w świecie biznesu, jest nie do przecenienia. Większe kompetencje to także większa szansa na awans oraz wyższe zarobki. Do tego wykształcony i wykwalifikowany pracownik jest gwarantem postępu w firmie. Rozwój zawodowy można uskuteczniać poprzez uczestnictwo w kursach językowych. Nie bez znaczenia jest wybór odpowiedniego kursu językowego dla firm.

Poznaj język lub rozwijaj umiejętności językowe!

Najlepsze kursy językowe to szkolenia spełniające cały szereg ważnych funkcji. Skuteczna nauka języka obcego jest skomplikowanym procesem, który umiejętnie należy przeprowadzić. Specyfika szkoleń językowych dla firm polega na odpowiednim dopasowaniu treści do danych odbiorców. Przede wszystkim konieczne jest skupienie na posługiwaniu się językiem obcym w pracy, czyli koncentracja na komunikacji biznesowej z uwypukleniem jej specyfiki. Dobre szkolenia językowe dla firm gwarantują najwyższy poziom nauczania oraz zdobycie niezbędnych umiejętności, czego efektem będzie swobodne posługiwanie się językiem obcym w kontaktach biznesowych.

Wielopoziomowe umiejętności

Język angielski w biznesie, jak i każdy inny język obcy w kontaktach służbowych, to nie tylko podstawowa komunikacja. Do pełnej i optymalnej sprawności konieczne jest posiadanie całego zestawu umiejętności związanych z komunikacją biznesową. Niezwykle istotna w znajomości języka jest zdolność płynnej rozmowy przez telefon. Wymagana jest również umiejętność negocjacji w danym języku oraz tworzenia i przeprowadzania prezentacji. Poza językiem mówionym niezwykle ważna jest zdolność sprawnego i wykwalifikowanego posługiwania się językiem pisanym. Prowadzenie dokumentacji, tworzenie umów, raportów, zamówień; prowadzenie korespondencji czy pisanie specjalistycznych tekstów - to wszystko jest bardzo ważne. Wszystkie te umiejętności można posiąść na dedykowanych specjalistycznych kursach językowych dla firm.

Najlepszy wybór!

Wybór odpowiedniego kursu jest kluczowy dla zdobycia wymaganych sprawności. Szeroką ofertę kursów językowych dla firm posiada profesjonalna szkoła British School In-Company Training. Jednostka ta, jako jedna z dwóch na terenie całego kraju, posiada prestiżowe certyfikaty jakości - PASE oraz ISO 9001. Wykwalifikowana kadra lektorska zapewnia najwyższy poziom szkolenia oraz gwarantuje szybkie uzyskanie oczekiwanych efektów. Nowoczesne i sprawdzone metody nauczania (metoda komunikatywna), najwyższe wskaźniki oraz dziesiątki tysięcy wyszkolonych to dowód jakości szkoleń językowych oferowanych przez British School. Szczegółowe informacje o szkoleniach uzyskać można pod adresem: http://bs-ict.pl. Kursy językowe dla firm w British School In- Company Training to odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających, którzy liczą na najlepsze efekty, profesjonalne szkolenia oraz odpowiednią stymulację rozwoju zawodowego.